Parça eşya taşımacılığı

ankaraa-cobanoglu-nakliyat-parca-esya-tasimaciligi (2)

Parça eşya taşımacılığı hizmeti

Eşyalarınız taşımak için illa komple ofisinizi veya evinizi taşımaya gerek yok.İsterseniz bir iki veya daha fazla parça eşyalarınızı yeni hizmetimizden faydalanarak taşıyabilirsiniz. Son 5 yıl içerisinde Trend olan parça eşya taşımacılığı diğer bir adıyla Parsiyel taşımacılığı taşımacılık sektöründe oldukça ilgi gören bir taşımacılık hizmetidir.Genellikle ev,büro,ofis alanlarında tercih edilen bu taşımacılık hizmeti hem uygun maliyetli olması hemde daha hızlı ulaşım sağlamasından dolayı tercih sebebi olmaktadır. Çobanoğlu nakliyat olarak gerek şehir içi taşımalarda gerek ise şehirler arası taşımalarda parça eşya taşımacılığı hizmeti ile sizlere iş ve yaşam hayatınızda kolaylıklar sağlamaktayız.Uzman ekibimiz sayesinde eşyalarınız karışmayarak sağlam bir şekilde göndermek istediğiniz adrese ulaşacaktır.

Bu hizmetimizde ilk olarak evden eve taşımacılık hizmetimizde de olduğu gibi göndermek istediğiniz eşyalarınıza ücretsiz ekspertiz hizmeti yapılır.Ardından ise gidilecek güzergaha göre eşyalarınız yerlerine yerleştirilir.Özel imalat araç üstü ekipmanlarımız ve alanlarında uzman kadromuz sayesinde hiçbir karışıklık ve sorun olmadan teslimat başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

Kargo şirketlerinin çok yüksek gönderim maliyetlerinin aksine daha uygun gönderim maliyetlerine sahip olan parça eşya taşımacılığı hizmeti tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultunda geliştirilmiştir.Diğer hizmetlerimizde de olduğu gibi ürünleriniz uygun ambalaj maddelerince paketlenir.Ücreti ise teslimat öncesinde veya sonrasında ödeyebilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığı hizmetinin avantajları nelerdir ?

 

  • Daha hızlı teslimat süresi,
  • Uygun maliyet ve kaliteli iş,
  • Paketleme ve ambalajlama,
  • Eşya sigortası,
  • Kargo şirketlerine nazaran daha az stres ve sıkıntı

 

ve daha birçok nedenden dolayı sizde az olan eşyalarınız için parça eşya hizmetimizden faydalanın.

Peki neden biz ?

Öncellikle firmamızın 25 yıllık bir geçmişi ve tecrübesi var.Yılların vermiş olduğu parça eşya taşımacılığı tecrübesi ve birikimi ile her soruna birden fazla pratik çözümler bulabiliyoruz.Tecrübesiz ve alanında uzman olmayan kişilere daha uygun maliyetli diyerek verilen işlerin hüsran ile sonuçlandığını bizzat biliyoruz.O yüzden eşyalarınızı 3-5 kuruş için işinin ehli olmayan kişilere emanet etmemenizi öneririz.Çünkü parça eşya taşımacılığı işi  oldukça zahmetli ve yorucu bir iştir.Firmamız ise sunduğu kaliteli taşımacılık hizmetleri sayesinde bu işi zahmetsiz bir hale getirmiş durumda.Sizde kalite bir şekilde taşınmak ve ofisimizi ziyaret etmek için bizimle iletişime geçiniz.

Taşınmak için hala neyi bekliyorsunuz ?

Artık kırılan yemek takımlarına,çizilen beyaz eşyalara son.Sizde profesyonel ve kaliteli nakliyat hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurunuz.

Hakkımızda söylenenler

Fiyat için arayın