Kurumsal

Firma hikayemiz

Ankara Çobanoğlu nakliyat olarak 1993 yılında çıkmıştık biz bu yola.İlk başta küçük umutlarımız fakat büyük hayallerimiz vardı.Küçük bir kamyon ile başladığımız mesleğimizde ufak ama kendimizden emin adımlar ile ilerlemeye başladık.Ne yaptığımızın farkında ve emin olarak yolumuza devam ettik.

İlk başlarda taşımacılık sektöründe yeni ve tecrübesiz olmamız hata ve başarısız sonuçlar doğurmaya başladı.Fakat biz bu hatalarımızdan ders alıp yıllar geçtikçe filomuza yeni araçlar,alanında uzman ekip arkadaşları ve teknolojik araçlar ile hizmet kalitemizi yüksek seviyelere çıkarmayı başarabildik.

İşte bugün de 1993’den – 2018’e tam 25 yıl boyunca aynı kaliteli ve profesyonel hizmeti hiçbir zaman prensiplerimizden ödün vermeden Türkiye’nin 7 bölgesine aynı kalite ile hizmet vermeye çaba gösteriyoruz.Yeni model kamyonlarımız ve yeni tasarım araç üstü ekipmanlarımız ile 25 yıldır olduğu gibi her taşınma işlemlerinizde size bir telefon kadar yakınız.

Bugün iyi görünün. Dün ancak bir hayal ve yarın sadece bir vizyondur. Ancak bugünü iyi yaşamak her dünü mutlu ve her yarını umutlu yapar. Bu nedenle bugün iyi görünün. – Francis Gray

ankara asansörlü taşımacılık

Diğer firmalardan farkımız ?

Profesyonel taşımacılık hizmetleri

Çobanoğlu nakliyat olarak firmamızı kurduğumuz ilk andan itibaren profesyonel ve kaliteli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Uzman ekip

Alanlarında tecrübe sahibi ekibimiz ile birlikte eşyalarınıza güvenilir bir şekilde ambalajlama ve paketleme işlemi yapıyoruz.Bu sayede eşyalarınız en ufak bir şekilde zarar görmüyor.

Ücretsiz expertiz hizmeti

Tüm sorunları ortadan kaldırmak adına ücretsiz expertiz hizmeti vererek fiyatlarımızı ona göre belirliyoruz.Sonradan ek ücretler istemiyoruz.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı komple sigorta yaparak olabilecek herhangi bir olumsuz durumda tüm zararınızı karşılıyoruz.

Asansörlü taşımacılık hizmeti

Asansörlü taşımacılık hizmeti vererek taşınma esnası sırasında oluşabilecek olumsuz taşınma sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

saymakla bitmez 🙂

ve daha birçok sebep ve nedenlerden dolayı firmamızı tercih edebilirsiniz.Geniş filomuz ve profesyonel ekibimiz ile 25 yılı aşkın süredir hizmetinizdeyiz.

Bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ?