Evden eve nakliyat

ayaş evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti

Taşımacılık sektöründe bambaşka bir yeri ve önemi olan evden eve nakliyat hizmeti yıllardır taşınma işlemi yapacak insanlar için kabus olmuş durumda.Bir yerden bir yere taşınmak oldukça yorucu ve stresli bir iş olarak bilinse de günümüzde firmamız sayesinde 25 yıldır olduğu gibi sorun da yok streste.Ankara Çobanoğlu nakliyat tarafından özel olarak verilen toplama,paketleme ve ambalajlama hizmetleri ile artık taşınmak daha kolay ve sorunsuz.Yılların verdiği tecrübe ve teknik bilgi ile evden eve nakliyat işleminde profesyonel hizmet veriyoruz ayrıca firmamız taşınma işlemi öncesi ve sonrası oluşan tüm sorunları ortadan kaldırarak daha kaliteli bir taşınma hizmeti sunmaktadır.Bu kalitede bizi başka firmalardan ayıran en büyük farktır.

Özellikle ev hanımları açısından yapmış olduğumuz hizmetler sayesinde neredeyse özel eşyalarınız hariç hiçbir şeye elinizi bile vurmadan biz yeni taşınmak istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.Ve bu işten oldukça keyif alıyoruz.25 yıllık çalışma prensibimiz gereği titiz ve özenli çalışarak eşyalarınızın zarar görme riskini oldukça aşağı seviyelere çekiyoruz.Uzman ekibimiz tüm eşyalarınıza tek tek paketleme ve ambalajlama hizmeti uygulayarak kalitemizi bir kez daha ortaya koymakta.

Yatak odası takımı,yemek odası takımı vb.. mobilya türü eşyalarınızı özenle parçalara ayırarak hiçbir parçasına zarar vermeden yeni adresinizde de aynı özen ile birleştiriyor ve kontrol ediyoruz.Bunların yanı sıra piyasada oldukça karşılaşılan sorunlara da tek tek çözüm getiriyoruz.Ek ücret ödemek yok.Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde talep ederseniz evinize gelerek tüm taşınacak olan eşyalarınızı tek tek tespit ediyoruz.Bu ekspertiz işlemi sonucunda ise size nakliyat işleminizin ücretini tarafınıza iletiyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetimizi gerçekleştirirken daha hızlı ve güvenilir nakliyat hizmeti verebilmek adına 20.kata kadar çıkabilen asansör araçlarımızı kullanıyoruz.Bu araçlarımız sayesinde başta Ankara evden eve nakliyat olmak üzere diğer tüm çevre illerde ve ilçelerde asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz.Daha verimli bir nakliyat hizmeti vererek bu sayede taşınma işlemi süresince çevreye de rahatsızlık vermemiş oluyoruz.Size evden eve taşımacılık işlerinizde asansörlü taşımacılık yaptırarak daha verimli ve stressiz bir taşınma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Peki ya sonra ?

Sonrası mı :)Sonrası oldukça basit biz evinizi yeni evinize sorunsuz ve profesyonel bir şekilde taşırken sizde bu taşınmanın verdiği keyfi yaşıyorsunuz.Elinizi bir eşyaya bile vurmadan taşınma işlemini sürdürüyoruz. Yeni model araçlarımız ve özel tasarım araç üstü ekipmanlarımız ile eşyalarınız artık Çobanoğlu nakliyat ailesine emanet.İşte oldukça zahmetli bir hal olarak görünen taşınma işlemi oldukça basit aslında. Tabi ki firmamız sayesinde.Sizde kalite bir şekilde taşınmak ve ofisimizi ziyaret etmek için bizimle iletişime geçiniz.

Peki neden biz ?

Öncellikle firmamızın 25 yıllık bir geçmişi ve tecrübesi var.Yılların vermiş olduğu evden eve nakliyat tecrübesi ve birikimi ile her soruna birden fazla pratik çözümler bulabiliyoruz.Tecrübesiz ve alanında uzman olmayan kişilere daha uygun maliyetli diyerek verilen işlerin hüsran ile sonuçlandığını bizzat biliyoruz.O yüzden eşyalarınızı 3-5 kuruş için işinin ehli olmayan kişilere emanet etmemenizi öneririz.Çünkü evden eve nakliyat işi  oldukça zahmetli ve yorucu bir iştir.Firmamız ise sunduğu kaliteli taşımacılık hizmetleri sayesinde bu işi zahmetsiz bir hale getirmiş durumda.

Taşınmak için hala neyi bekliyorsunuz ?

Artık kırılan yemek takımlarına,çizilen beyaz eşyalara son.Sizde profesyonel ve kaliteli nakliyat hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurunuz.

Hakkımızda söylenenler

Fiyat için arayın