Yetki belgelerimiz

Yetki belgelerimiz

Taşımacılık sektöründe en önemli hususlardan biriside yetki belgeleridir.Ülkemizde bu sektörde bu işi yapmak isteyen nakliyat firmaları ilk olarak k1 ve k3 belgelerini almak zorundadır.Fakat günümüzde pek çok firma bu belgeleri almadan veya başkalarından kiralayarak taşımacılık hizmeti vermektedir.Bu da bu firmaların kalitesini alt seviyeye indirmektedir.Genel olarak bu firmalara piyasadan daha uygun fiyatlara iş yaparak taşınma esnası sırasında oldukça sorun çıkarmaktadır.

Firmamız bu yetki belgelerine sahip olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Yetki sahibi belgelerimiz ile eşyalarınızı daha güvenli ve özenli taşımaya çalışıyoruz.Bu belgeler bizzat devlet tarafından bu işi profesyonel anlamda yapabilecek nakliyat firmalarına verilmektedir.

Not: Yetki belgesi kullanma ve kopyalama riski olduğundan ilgili yasa gereği belgelerimizi burada siz değerli müşterilerimize gösteremiyoruz.Anlayışınıza teşekkür ederiz.

Ticari amaçla eşya taşımacılığı yapacaklara verilir.Şirketler için 75 ton taşıma kapasitesi şahıslar için 25 ton kapasite şartı uygulanmaktadır. K1* (il içi ) Ticari amaçla il içinde kamyonetlerle yapılan taşımalar.

K3 yetki belgesi ticari amaçla ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacak şahıs ve şirketlere verilen bir belge türüdür. Belge alma şartları şahıs ve şirketler ile aynıdır.  K3 yetki belgesine eklenecek araçların kullanım amacı bilgisi ticari olması şarttır.

Yetki belgesi olmayan firmalar genellikle daha ucuz fiyat vererek kalitesiz bir iş yaparlar.Kırılan bardaklar,ayarsız mobilyalar ve çizilen beyaz eşyalar ile karşılaşmak istemiyorsanız yetki sahibi firmalar ile çalışın.Çalışmak istediğiniz firmanın belgelerini görmek en doğal hakkınızdır.

Bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ?